page1-img1

Apie mus

Esame pasiruošę dirbti su įvairaus tipo verslo įmonėmis ir visada siekiame ilgalaikės partnerystės.

Įmonė STIGRE siekia teikti progresuojančią ekonominę naudą bendrovėms, užtikrinti finansų stabilumą, didinti pranašumą prieš konkurentus, padėti vadovams, trokštantiems savo nuosavo verslo plėtros. Kasdien sukaupta patirtimi dalijamės su savo klientais.

Mes nuolat tobulėjame

2005

Buhalterinės aspkaitos paslaugos vidutinėms įmonėms

Mūsų įmonė nuo pat įkūrimo specializuojasi šiose srityse: nuo pirminių dokumentų iki atskaitomybės sudarymo, ataskaitos vadovams ir savininkams, ilgalaikio turto apskaita, firmos interesų atstovavimas patikrinimo metu. Darbo užmokesčio apskaita, tarpinės finansinės atskaitomybės sudarymas, mokesčių deklaracijų pildymas ir pateikimas Sodrai, VMI. Atsakaitos statistikos departamentui, muitinei. Apskaitos politikos paruošimas, protokolų, įsakymų, sprendimų ruošimas. Darbuotojų įdarbinimas – atleidimas, darbo sutarčių paruošimas. Atstovavimas visoms kontrolės institucijoms.

2009

Pradėtos teikti bankroto administravimo paslaugos

Pradėtos teikti bankroto administravimo paslaugos. Esamė – padėti Jums paruošti visus dokumentus, kuriuos privalėsite perduoti bankroto administratoriui. Juos teisingai suarchyvuosime ir aprašysime. Nuolat konsultuosime.

2013

Įmonių steigimas, pertvarkymas

Pradėjome teikti įmonių steigimo, pertvarkymo paslaugas ir konsultuoti pasirenkant įmonės tipą. Įmonės steigimas, įkūrimas — nereto žmogaus svajonė. Verslas — tai nepriklausomybė, laisvė priimti sprendimus. Vis tik įmonių kūrimas reikalauja specifinių žinių ir laiko, o tai darant pirmą kartą, dažnam sunku susigaudyti daugybėje naujos informacijos, nuo ko pradėti, kaip ir kokią įmonę steigti. Informacijos ieškant tik internetu, tam sugaištama daugybė laiko, o profesionalų konsultavimas padeda išvengti ir daugelio klaidų. Nežinote kaip steigti įmonę? Mes pagelbėsime Jums visais įmonės kūrimo etapais.

2015

Papildomos archyvavimo paslaugos

Įmonės kasdien sukuria ir gauna dokumentus, taigi atsiranda poreikis nuolat tvarkyti dokumentų srautus. Dokumentų archyvavimas yra reglamentuojamas Lietuvos Respublikos teisės norminių aktų, o Jūsų įmonės archyvas yra visos Lietuvos archyvų sistemos dalis! Mes esame dokumentų tvarkymo profesionalai, taigi patikėję savo dokumentų valdymą mums Jūs galėsite ramiai likusį laiką skirti savo verslui. Dokumentų archyvavimas – tai dokumentų paruošimas archyviniam saugojimui pagal LR dokumentų valdymo ir apskaitos taisyklių reikalavimus, kuris apima ne tik fizinį dokumentų klasifikavimą ir parengimą saugojimui, bet ir bylų apskaitos bazės sukūrimą (elektroniniai bylų sąrašai, apyrašai).

Mums visiškai nesvarbu kokiame mieste ar miestelyje Jūs vystote savo verslą, mums visiškai nesvarbu ar Jūs pažengęs verslinikas ar tik pradedantis, mums svarbu tik kokybiškai atliktas darbas ir Jūsų pasitikėjimas mumis.

Edita Micienė
Jus gali sudominti
Certifications

AAMS®Member FINRA / SIPC Advisory services offered through Wisdom Wealth Strategies, LLC;A Colorado registered investment advisor, or Cadaret, Grant & Co., Inc., Wisdom Wealth Strategies, LLC and Cadaret, Grant & Co. are separate entities.

Kodėl verta rinktis mus?

Su mumis visada saugiau

Jūsų įmonės duomenys laikomi profesionaliai parengtuose, saugomuose serveriuose, kasdien daromos duomenų kopijos. Galite būti ramūs.

Operatyviau

Užsisakę buhalterinę apskaitą mūsų įmonėje, suteiksime prieigą per internetą prie buhalterinės apskaitos programos iš bet kurios vietos.

Užtikrinta kokybė

Per visą darbo laikotarpį nesame gavę nė vienos nuobaudos už netinkamai tvarkomą buhalteriją.

Free Portfolio Request

Invest with professionals to achieve your
financial goals!