Jūsų įmonei bankrotas?Įmonių steigimasArchyvavimo paslaugos

Jūsų įmonei bankrotas?

Ne bėda. Padėsime Jums paruošti visus dokumentus, kuriuos privalėsite perduoti bankroto administratoriui. Juos teisingai suarchyvuosime ir aprašysime.

Įmonių steigimas, pertvarkymas

Norite įsteigti įmonę, tik bijote, kad galite ne viską teisingai suprasti ir abejojate ar pavyks? Galime nuraminti ir Jums padėti, kad viskas tikrai nėra taip sudėtinga.

Įmonės steigimo procesą sudaro vos 7 žingsniai:

  1. Steigimo sandorio sudarymas
  2. Įmonės pavadinimo pasirinkimas
  3. Kaupiamosios sąskaitos atidarymas Banke
  4. Bendrovės steigimo dokumentų paruošimas ir pasirašymas
  5. Dokumentų tvirtinimas pas notarą
  6. Įmonės įregistravimas Juridinių asmenų registre
  7. Banko sąskaitos atidarymas

Archyvavimo paslaugos

Įmonės kasdien sukuria ir gauna dokumentus, taigi atsiranda poreikis nuolat tvarkyti dokumentų srautus. Dokumentų archyvavimas yra reglamentuojamas Lietuvos Respublikos teisės norminių aktų, o Jūsų įmonės archyvas yra visos Lietuvos archyvų sistemos dalis! Mes esame dokumentų tvarkymo profesionalai, taigi patikėję savo dokumentų valdymą mums Jūs galėsite ramiai likusį laiką skirti savo verslui. Dokumentų archyvavimas – tai dokumentų paruošimas archyviniam saugojimui pagal LR dokumentų valdymo ir apskaitos taisyklių reikalavimus, kuris apima ne tik fizinį dokumentų klasifikavimą ir parengimą saugojimui, bet ir bylų apskaitos bazės sukūrimą (elektroniniai bylų sąrašai, apyrašai).

Daugiausiai Lietuvoje užregistruotų įmonių tipų

Net 65% 2015 metais įregistruotų įmonių - Uždarosios Akcinės Bendrovės65%Individualios įmonės sudaro vos 10% visų įregistruotų įmonių10%

Kodėl verta rinktis archyvavimo
paslaugas mūsų įmonėje?

Dokumentų, duomenų archyvavimas atliekamas specialistų, iš kurių dauguma turi daugiau nei 10 metų patirtį.

Susisiekite su mumis

STIGRE teikiamos dokumentų archyvavimo ir su juo susijusios paslaugos reglamentuojamos galiojančių Lietuvos Respublikos archyvų departamento, kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų ir ilgametės įmonės patirties Lietuvos rinkoje.

Atvykę ir nemokamai įvertinę archyvą, sudarysime dokumentų ir duomenų archyvavimo sąmatą. Išrūšiuoti, susisteminti ir sutvarkyti dokumentai yra lengvai ir greitai prieinami – tokiu būdu sumažinamos darbuotojų laiko sąnaudos.